Kia Picanto
1.0 GDi ExecutiveLine
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Picanto |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | 1.0 GDi ExecutiveLine |
| Km. stand | 1 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 918 kg |
| Vermogen motor (kW) | 50 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 5,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 147 km/u |
| CO2-emissie | 121 g/km |
Dealernaam
Automobielbedrijf G. Braber B.V.
Adres
Dwarsweg 20
Postcode
6716BJ
Plaats
Ede
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Picanto |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | 1.0 GDi ExecutiveLine |
| Km. stand | 1 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 918 kg |
| Vermogen motor (kW) | 50 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 5,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 147 km/u |
| CO2-emissie | 121 g/km |
Dealernaam
Automobielbedrijf G. Braber B.V.
Adres
Dwarsweg 20
Postcode
6716BJ
Plaats
Ede