Kia Optima
Sportswagon 2.0 GDI PHEV HalfLeder PANODAK Keyless LED
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Optima |
| Bouwjaar | 12 sep 2019 |
| Type | Sportswagon 2.0 GDI PHEV HalfLeder PANODAK Keyless LED |
| Km. stand | 88566 km |
| Kenteken | X-535-JV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1715 kg |
| Vermogen motor (kW) | 113 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik snelweg | 5,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 192 km/u |
| CO2-emissie | 33 g/km |
Dealernaam
S&K Occasions
Adres
Nijverheidsstraat 24C
Postcode
2802AL
Plaats
Gouda
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Optima |
| Bouwjaar | 12 sep 2019 |
| Type | Sportswagon 2.0 GDI PHEV HalfLeder PANODAK Keyless LED |
| Km. stand | 88566 km |
| Kenteken | X-535-JV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1715 kg |
| Vermogen motor (kW) | 113 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik snelweg | 5,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 192 km/u |
| CO2-emissie | 33 g/km |
Dealernaam
S&K Occasions
Adres
Nijverheidsstraat 24C
Postcode
2802AL
Plaats
Gouda