Kia Optima
SPORTSWAGON 2.0 GDI PHEV AUTOMAAT
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Optima |
| Bouwjaar | 11 nov 2019 |
| Type | SPORTSWAGON 2.0 GDI PHEV AUTOMAAT |
| Km. stand | 99984 km |
| Kenteken | JSB-76-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1815 kg |
| Vermogen motor (kW) | 163 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 192 km/u |
Dealernaam
Auto Centrum Raaijmakers B.V.
Adres
Ekkersrijt 3010
Postcode
5692CA
Plaats
Son En Breugel
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Optima |
| Bouwjaar | 11 nov 2019 |
| Type | SPORTSWAGON 2.0 GDI PHEV AUTOMAAT |
| Km. stand | 99984 km |
| Kenteken | JSB-76-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1815 kg |
| Vermogen motor (kW) | 163 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 192 km/u |
Dealernaam
Auto Centrum Raaijmakers B.V.
Adres
Ekkersrijt 3010
Postcode
5692CA
Plaats
Son En Breugel