Kia Niro
1.6 GDi Hybrid 129pk DCT6 ExecutiveLine
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Niro |
| Bouwjaar | 8 apr 2025 |
| Type | 1.6 GDi Hybrid 129pk DCT6 ExecutiveLine |
| Km. stand | 27330 km |
| Kenteken | HJP-01-B |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1374 kg |
| Vermogen motor (kW) | 68 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1580 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 154 km/u |
| CO2-emissie | 106 g/km |
Dealernaam
Content Autogroep I B.V.
Adres
Pietersbergweg 9
Postcode
5628BS
Plaats
Eindhoven
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | Niro |
| Bouwjaar | 8 apr 2025 |
| Type | 1.6 GDi Hybrid 129pk DCT6 ExecutiveLine |
| Km. stand | 27330 km |
| Kenteken | HJP-01-B |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1374 kg |
| Vermogen motor (kW) | 68 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1580 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 154 km/u |
| CO2-emissie | 106 g/km |
Dealernaam
Content Autogroep I B.V.
Adres
Pietersbergweg 9
Postcode
5628BS
Plaats
Eindhoven