Kia EV6
Plus AWD 77.4 kWh
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | EV6 |
| Bouwjaar | 18 aug 2022 |
| Type | Plus AWD 77.4 kWh |
| Km. stand | 35692 km |
| Kenteken | T-169-XN |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1990 kg |
| Vermogen motor (kW) | 239 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Skai |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 188 km/u |
Dealernaam
Van Mossel Kia Hengelo
Adres
Höltersweg 30
Postcode
7556BX
Plaats
Hengelo
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | EV6 |
| Bouwjaar | 18 aug 2022 |
| Type | Plus AWD 77.4 kWh |
| Km. stand | 35692 km |
| Kenteken | T-169-XN |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1990 kg |
| Vermogen motor (kW) | 239 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Skai |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 188 km/u |
Dealernaam
Van Mossel Kia Hengelo
Adres
Höltersweg 30
Postcode
7556BX
Plaats
Hengelo