Kia EV2
42,2 kWh 147pk (5-zits) Plus Advanced
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | EV2 |
| Bouwjaar | 3 apr 2026 |
| Type | 42,2 kWh 147pk (5-zits) Plus Advanced |
| Km. stand | 1500 km |
| Kenteken | KFH-76-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1545 kg |
| Vermogen motor (kW) | 35 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | Z |
| Topsnelheid | 161 km/u |
Dealernaam
Content Autogroep I B.V.
Adres
Pietersbergweg 9
Postcode
5628BS
Plaats
Eindhoven
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | EV2 |
| Bouwjaar | 3 apr 2026 |
| Type | 42,2 kWh 147pk (5-zits) Plus Advanced |
| Km. stand | 1500 km |
| Kenteken | KFH-76-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1545 kg |
| Vermogen motor (kW) | 35 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | Z |
| Topsnelheid | 161 km/u |
Dealernaam
Content Autogroep I B.V.
Adres
Pietersbergweg 9
Postcode
5628BS
Plaats
Eindhoven