Kia EV2
Plus Advanced 42.2kWh 147pk
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | EV2 |
| Bouwjaar | 3 apr 2026 |
| Type | Plus Advanced 42.2kWh 147pk |
| Km. stand | 1158 km |
| Kenteken | KFH-46-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1545 kg |
| Vermogen motor (kW) | 108 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 161 km/u |
Dealernaam
de Waard Sliedrecht
Adres
Prisma 1
Postcode
3364DJ
Plaats
Sliedrecht
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | EV2 |
| Bouwjaar | 3 apr 2026 |
| Type | Plus Advanced 42.2kWh 147pk |
| Km. stand | 1158 km |
| Kenteken | KFH-46-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1545 kg |
| Vermogen motor (kW) | 108 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 161 km/u |
Dealernaam
de Waard Sliedrecht
Adres
Prisma 1
Postcode
3364DJ
Plaats
Sliedrecht