Kia EV2
42,2 kWh 147pk Plus Advanced | Schuif/Kanteldak |
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | EV2 |
| Bouwjaar | 9 apr 2026 |
| Type | 42,2 kWh 147pk Plus Advanced | Schuif/Kanteldak | |
| Km. stand | 10 km |
| Kenteken | KFH-26-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1545 kg |
| Vermogen motor (kW) | 108 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 161 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep Arnhem Kia
Adres
De Overmaat 46
Postcode
6831AJ
Plaats
Arnhem
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | EV2 |
| Bouwjaar | 9 apr 2026 |
| Type | 42,2 kWh 147pk Plus Advanced | Schuif/Kanteldak | |
| Km. stand | 10 km |
| Kenteken | KFH-26-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1545 kg |
| Vermogen motor (kW) | 108 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 161 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep Arnhem Kia
Adres
De Overmaat 46
Postcode
6831AJ
Plaats
Arnhem