Kia EV2
42,2 kWh Plus Advanced 5-Zits | Schuif-/Kanteldak
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | EV2 |
| Bouwjaar | 9 apr 2026 |
| Type | 42,2 kWh Plus Advanced 5-Zits | Schuif-/Kanteldak |
| Km. stand | 250 km |
| Kenteken | KFN-64-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1545 kg |
| Vermogen motor (kW) | 108 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 161 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep Doetinchem Peugeot/Kia/Opel
Adres
Innovatieweg 22
Postcode
7007CD
Plaats
Doetinchem
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | EV2 |
| Bouwjaar | 9 apr 2026 |
| Type | 42,2 kWh Plus Advanced 5-Zits | Schuif-/Kanteldak |
| Km. stand | 250 km |
| Kenteken | KFN-64-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1545 kg |
| Vermogen motor (kW) | 108 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 161 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep Doetinchem Peugeot/Kia/Opel
Adres
Innovatieweg 22
Postcode
7007CD
Plaats
Doetinchem