Kia EV2
42,2 kWh 147pk (5-zits) Plus Advanced *Demo
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | EV2 |
| Bouwjaar | 3 apr 2026 |
| Type | 42,2 kWh 147pk (5-zits) Plus Advanced *Demo |
| Km. stand | 10 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1540 kg |
| Vermogen motor (kW) | 108 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 161 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep Doetinchem Peugeot/Kia/Opel
Adres
Innovatieweg 22
Postcode
7007CD
Plaats
Doetinchem
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | EV2 |
| Bouwjaar | 3 apr 2026 |
| Type | 42,2 kWh 147pk (5-zits) Plus Advanced *Demo |
| Km. stand | 10 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1540 kg |
| Vermogen motor (kW) | 108 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 161 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep Doetinchem Peugeot/Kia/Opel
Adres
Innovatieweg 22
Postcode
7007CD
Plaats
Doetinchem