Kia e Niro
DynamicPlusLine 64 kWh - Carplay, Dakraam, Half Leer, Camera, Stoelverw.
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | e Niro |
| Bouwjaar | 16 feb 2022 |
| Type | DynamicPlusLine 64 kWh - Carplay, Dakraam, Half Leer, Camera, Stoelverw. |
| Km. stand | 67492 km |
| Kenteken | P-763-DF |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1712 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
Dealernaam
Autobedrijf Zieleman
Adres
Burg. Backxlaan 206
Postcode
7711AL
Plaats
Nieuwleusen
| Merk | Kia |
|---|---|
| Model | e Niro |
| Bouwjaar | 16 feb 2022 |
| Type | DynamicPlusLine 64 kWh - Carplay, Dakraam, Half Leer, Camera, Stoelverw. |
| Km. stand | 67492 km |
| Kenteken | P-763-DF |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1712 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
Dealernaam
Autobedrijf Zieleman
Adres
Burg. Backxlaan 206
Postcode
7711AL
Plaats
Nieuwleusen