KGM Actyon
1.5 GDI Hybrid Titananium | 204 PK | Full option | Pano
| Merk | KGM |
|---|---|
| Model | Actyon |
| Bouwjaar | 1 feb 2026 |
| Type | 1.5 GDI Hybrid Titananium | 204 PK | Full option | Pano |
| Km. stand | 10 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Beige |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1725 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Topsnelheid | 175 km/u |
Dealernaam
Zeeuw Automotive Spijkenisse
Adres
Edisonweg 9
Postcode
3208KB
Plaats
Spijkenisse
| Merk | KGM |
|---|---|
| Model | Actyon |
| Bouwjaar | 1 feb 2026 |
| Type | 1.5 GDI Hybrid Titananium | 204 PK | Full option | Pano |
| Km. stand | 10 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Beige |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1725 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Topsnelheid | 175 km/u |
Dealernaam
Zeeuw Automotive Spijkenisse
Adres
Edisonweg 9
Postcode
3208KB
Plaats
Spijkenisse