Kawasaki Vulcan
S 2016 km 6500
| Merk | Kawasaki |
|---|---|
| Model | Vulcan |
| Bouwjaar | 29 jul 2016 |
| Type | S 2016 km 6500 |
| Km. stand | 6552 km |
| Kenteken | 78-MG-TL |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Massa | 217 kg |
| Vermogen motor (kW) | 46 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 4,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 649 cc |
Dealernaam
Autobedrijf Neplenbroek
Adres
Goorseweg 33
Postcode
7478BB
Plaats
Diepenheim
| Merk | Kawasaki |
|---|---|
| Model | Vulcan |
| Bouwjaar | 29 jul 2016 |
| Type | S 2016 km 6500 |
| Km. stand | 6552 km |
| Kenteken | 78-MG-TL |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Massa | 217 kg |
| Vermogen motor (kW) | 46 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 4,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 649 cc |
Dealernaam
Autobedrijf Neplenbroek
Adres
Goorseweg 33
Postcode
7478BB
Plaats
Diepenheim