Jaguar F Type
3.0 V6 Supercharged 400PK Coupé / carbon *NAP*
| Merk | Jaguar |
|---|---|
| Model | F Type |
| Bouwjaar | 22 jun 2017 |
| Type | 3.0 V6 Supercharged 400PK Coupé / carbon *NAP* |
| Km. stand | 36000 km |
| Kenteken | PD-713-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1639 kg |
| Vermogen motor (kW) | 294 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 8,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 11,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 260 km/u |
| CO2-emissie | 199 g/km |
Dealernaam
Stadhuis Auto's
Adres
De Vosholen 103
Postcode
9611TE
Plaats
Sappemeer
| Merk | Jaguar |
|---|---|
| Model | F Type |
| Bouwjaar | 22 jun 2017 |
| Type | 3.0 V6 Supercharged 400PK Coupé / carbon *NAP* |
| Km. stand | 36000 km |
| Kenteken | PD-713-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1639 kg |
| Vermogen motor (kW) | 294 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 8,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 11,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 260 km/u |
| CO2-emissie | 199 g/km |
Dealernaam
Stadhuis Auto's
Adres
De Vosholen 103
Postcode
9611TE
Plaats
Sappemeer