Jaguar E PACE
1.5 P300e AWD R-Dynamic S 309 pk
| Merk | Jaguar |
|---|---|
| Model | E PACE |
| Bouwjaar | 9 jun 2022 |
| Type | 1.5 P300e AWD R-Dynamic S 309 pk |
| Km. stand | 114764 km |
| Kenteken | JFX-41-L |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2102 kg |
| Vermogen motor (kW) | 227 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 216 km/u |
Dealernaam
Auto Houtman
Adres
Hoofddiep 45 & 52
Postcode
9354AM
Plaats
Zevenhuizen Gn
| Merk | Jaguar |
|---|---|
| Model | E PACE |
| Bouwjaar | 9 jun 2022 |
| Type | 1.5 P300e AWD R-Dynamic S 309 pk |
| Km. stand | 114764 km |
| Kenteken | JFX-41-L |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2102 kg |
| Vermogen motor (kW) | 227 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 216 km/u |
Dealernaam
Auto Houtman
Adres
Hoofddiep 45 & 52
Postcode
9354AM
Plaats
Zevenhuizen Gn