Jaecoo 5
EV 61kWh 402km WLTP Exclusive | Panoramadak | Vehicle-to-Load | Leer | Elek. Klep | LED Verlichting | Sfeerverlichting | Parkeercamera |
| Merk | Jaecoo |
|---|---|
| Model | 5 |
| Bouwjaar | 8 jan 2026 |
| Type | EV 61kWh 402km WLTP Exclusive | Panoramadak | Vehicle-to-Load | Leer | Elek. Klep | LED Verlichting | Sfeerverlichting | Parkeercamera | |
| Km. stand | 1500 km |
| Kenteken | JSZ-39-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Groen |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1685 kg |
| Vermogen motor (kW) | 155 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | Z |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 175 km/u |
Dealernaam
Van Nieuwkerk Hilversum
Adres
Zeverijnstraat 14B
Postcode
1216GK
Plaats
Hilversum
| Merk | Jaecoo |
|---|---|
| Model | 5 |
| Bouwjaar | 8 jan 2026 |
| Type | EV 61kWh 402km WLTP Exclusive | Panoramadak | Vehicle-to-Load | Leer | Elek. Klep | LED Verlichting | Sfeerverlichting | Parkeercamera | |
| Km. stand | 1500 km |
| Kenteken | JSZ-39-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Groen |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1685 kg |
| Vermogen motor (kW) | 155 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | Z |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 175 km/u |
Dealernaam
Van Nieuwkerk Hilversum
Adres
Zeverijnstraat 14B
Postcode
1216GK
Plaats
Hilversum