Indian FTR 1200
Z Tour Sport
| Merk | Indian |
|---|---|
| Model | FTR 1200 |
| Bouwjaar | 13 mrt 2023 |
| Type | Z Tour Sport |
| Km. stand | 11726 km |
| Kenteken | 49-MS-KZ |
| Carrosserie | Tour |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| Massa | 230 kg |
| Vermogen motor (kW) | 92 kW |
| Cilinderinhoud | 1203 cc |
Dealernaam
Vakgarage Jaco Smith
Adres
Waalhaven Zuidzijde 6
Postcode
3088HH
Plaats
Rotterdam
| Merk | Indian |
|---|---|
| Model | FTR 1200 |
| Bouwjaar | 13 mrt 2023 |
| Type | Z Tour Sport |
| Km. stand | 11726 km |
| Kenteken | 49-MS-KZ |
| Carrosserie | Tour |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| Massa | 230 kg |
| Vermogen motor (kW) | 92 kW |
| Cilinderinhoud | 1203 cc |
Dealernaam
Vakgarage Jaco Smith
Adres
Waalhaven Zuidzijde 6
Postcode
3088HH
Plaats
Rotterdam