Indian FTR 1200
Tour VOORJAAR VOORDEEL !
| Merk | Indian |
|---|---|
| Model | FTR 1200 |
| Bouwjaar | 13 mrt 2023 |
| Type | Tour VOORJAAR VOORDEEL ! |
| Km. stand | 7531 km |
| Kenteken | 57-MS-KZ |
| Carrosserie | Sport/tour |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| Massa | 226 kg |
| Vermogen motor (kW) | 92 kW |
| Cilinderinhoud | 1203 cc |
Dealernaam
Vakgarage Jaco Smith
Adres
Waalhaven Zuidzijde 6
Postcode
3088HH
Plaats
Rotterdam
| Merk | Indian |
|---|---|
| Model | FTR 1200 |
| Bouwjaar | 13 mrt 2023 |
| Type | Tour VOORJAAR VOORDEEL ! |
| Km. stand | 7531 km |
| Kenteken | 57-MS-KZ |
| Carrosserie | Sport/tour |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| Massa | 226 kg |
| Vermogen motor (kW) | 92 kW |
| Cilinderinhoud | 1203 cc |
Dealernaam
Vakgarage Jaco Smith
Adres
Waalhaven Zuidzijde 6
Postcode
3088HH
Plaats
Rotterdam