Hyundai Tucson
1.6 T-GDI N-Line
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| Model | Tucson |
| Bouwjaar | 12 okt 2019 |
| Type | 1.6 T-GDI N-Line |
| Km. stand | 89525 km |
| Kenteken | G-493-JR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1477 kg |
| Vermogen motor (kW) | 130 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 201 km/u |
| CO2-emissie | 176 g/km |
Dealernaam
Auto Combi
Adres
Koningsspil 1
Postcode
7773NJ
Plaats
Hardenberg
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| Model | Tucson |
| Bouwjaar | 12 okt 2019 |
| Type | 1.6 T-GDI N-Line |
| Km. stand | 89525 km |
| Kenteken | G-493-JR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1477 kg |
| Vermogen motor (kW) | 130 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 201 km/u |
| CO2-emissie | 176 g/km |
Dealernaam
Auto Combi
Adres
Koningsspil 1
Postcode
7773NJ
Plaats
Hardenberg