Hyundai Nexo
FCEV Plus Pack Aut. [ Panorama Navi Apple /Android Leder Krell-Audio ]
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| Model | NEXO |
| Bouwjaar | 30 dec 2020 |
| Type | FCEV Plus Pack Aut. [ Panorama Navi Apple /Android Leder Krell-Audio ] |
| Km. stand | 88568 km |
| Kenteken | K-321-GR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Overig |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1789 kg |
| Vermogen motor (kW) | 120 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Energielabel |
|
Dealernaam
Vaartland.nl Breda
Adres
Konijnenberg 22
Postcode
4825BD
Plaats
Breda
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| Model | NEXO |
| Bouwjaar | 30 dec 2020 |
| Type | FCEV Plus Pack Aut. [ Panorama Navi Apple /Android Leder Krell-Audio ] |
| Km. stand | 88568 km |
| Kenteken | K-321-GR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Overig |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1789 kg |
| Vermogen motor (kW) | 120 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Energielabel |
|
Dealernaam
Vaartland.nl Breda
Adres
Konijnenberg 22
Postcode
4825BD
Plaats
Breda