Hyundai Kona
1.6 GDI HEV Premium
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| Model | Kona |
| Bouwjaar | 5 okt 2019 |
| Type | 1.6 GDI HEV Premium |
| Km. stand | 15387 km |
| Kenteken | G-789-JG |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1351 kg |
| Vermogen motor (kW) | 77 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 3,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1580 cc |
| Bekleding | Skai |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
| CO2-emissie | 101 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf F. van der Heijden
Adres
Liessentstraat 2A
Postcode
5405AG
Plaats
Uden
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| Model | Kona |
| Bouwjaar | 5 okt 2019 |
| Type | 1.6 GDI HEV Premium |
| Km. stand | 15387 km |
| Kenteken | G-789-JG |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1351 kg |
| Vermogen motor (kW) | 77 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 3,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1580 cc |
| Bekleding | Skai |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
| CO2-emissie | 101 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf F. van der Heijden
Adres
Liessentstraat 2A
Postcode
5405AG
Plaats
Uden