Hyundai ix20
1.6i Go!
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| Model | ix20 |
| Bouwjaar | 27 feb 2018 |
| Type | 1.6i Go! |
| Km. stand | 33349 km |
| Kenteken | RJ-949-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1197 kg |
| Vermogen motor (kW) | 92 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 5 |
| Verbruik stad | 8,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 178 km/u |
| CO2-emissie | 150 g/km |
Dealernaam
Auto Sturm Breda
Adres
Spinveld 29
Postcode
4815HR
Plaats
Breda
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| Model | ix20 |
| Bouwjaar | 27 feb 2018 |
| Type | 1.6i Go! |
| Km. stand | 33349 km |
| Kenteken | RJ-949-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1197 kg |
| Vermogen motor (kW) | 92 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 5 |
| Verbruik stad | 8,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 178 km/u |
| CO2-emissie | 150 g/km |
Dealernaam
Auto Sturm Breda
Adres
Spinveld 29
Postcode
4815HR
Plaats
Breda