Hyundai IONIQ 6
77 kWh RWD Connect Warmtepomp 20"/Winter/Cam/Pdc 2x
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| Model | IONIQ 6 |
| Bouwjaar | 4 jun 2024 |
| Type | 77 kWh RWD Connect Warmtepomp 20"/Winter/Cam/Pdc 2x |
| Km. stand | 25119 km |
| Kenteken | T-145-FT |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1910 kg |
| Vermogen motor (kW) | 168 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 185 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Van der Linden Waddinxveen
Adres
Coenecoop 141
Postcode
2741PJ
Plaats
Waddinxveen
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| Model | IONIQ 6 |
| Bouwjaar | 4 jun 2024 |
| Type | 77 kWh RWD Connect Warmtepomp 20"/Winter/Cam/Pdc 2x |
| Km. stand | 25119 km |
| Kenteken | T-145-FT |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1910 kg |
| Vermogen motor (kW) | 168 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 185 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Van der Linden Waddinxveen
Adres
Coenecoop 141
Postcode
2741PJ
Plaats
Waddinxveen