Hongqi E HS9
President 99 kWh 6-Pers. [ €103.000 nieuwprijs! ][ Luctvering Massage Stoelventilatie Panorama ]
| Merk | Hongqi |
|---|---|
| Model | E HS9 |
| Bouwjaar | 21 dec 2022 |
| Type | President 99 kWh 6-Pers. [ €103.000 nieuwprijs! ][ Luctvering Massage Stoelventilatie Panorama ] |
| Km. stand | 33509 km |
| Kenteken | R-927-ZD |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2605 kg |
| Vermogen motor (kW) | 405 kW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
Dealernaam
Vaartland.nl
Adres
't Vaartland 7
Postcode
2821LH
Plaats
Stolwijk
| Merk | Hongqi |
|---|---|
| Model | E HS9 |
| Bouwjaar | 21 dec 2022 |
| Type | President 99 kWh 6-Pers. [ €103.000 nieuwprijs! ][ Luctvering Massage Stoelventilatie Panorama ] |
| Km. stand | 33509 km |
| Kenteken | R-927-ZD |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2605 kg |
| Vermogen motor (kW) | 405 kW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
Dealernaam
Vaartland.nl
Adres
't Vaartland 7
Postcode
2821LH
Plaats
Stolwijk