Hongqi E HS9
Executive 99kWh | 7-pers | Origineel NL | 2025!
| Merk | Hongqi |
|---|---|
| Model | E HS9 |
| Bouwjaar | 14 mei 2025 |
| Type | Executive 99kWh | 7-pers | Origineel NL | 2025! |
| Km. stand | 17450 km |
| Kenteken | HNH-94-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2635 kg |
| Vermogen motor (kW) | 405 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Uitstoot klasse | Z |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Eigenraam
Adres
Kapitein Nemostraat 9
Postcode
7821AB
Plaats
Emmen
| Merk | Hongqi |
|---|---|
| Model | E HS9 |
| Bouwjaar | 14 mei 2025 |
| Type | Executive 99kWh | 7-pers | Origineel NL | 2025! |
| Km. stand | 17450 km |
| Kenteken | HNH-94-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2635 kg |
| Vermogen motor (kW) | 405 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Uitstoot klasse | Z |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Eigenraam
Adres
Kapitein Nemostraat 9
Postcode
7821AB
Plaats
Emmen