Harley Davidson Sport Glide
Chopper 107 wilwaukee-EIGHT FLSB
| Merk | Harley Davidson |
|---|---|
| Model | Sport Glide |
| Bouwjaar | 25 apr 2019 |
| Type | Chopper 107 wilwaukee-EIGHT FLSB |
| Km. stand | 4220 km |
| Kenteken | 61-MK-PX |
| Carrosserie | Chopper |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Massa | 310 kg |
| Vermogen motor (kW) | 62 kW |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1745 cc |
Dealernaam
Trade collecting cars
Adres
Amethistweg 41
Postcode
2665NT
Plaats
Bleiswijk
| Merk | Harley Davidson |
|---|---|
| Model | Sport Glide |
| Bouwjaar | 25 apr 2019 |
| Type | Chopper 107 wilwaukee-EIGHT FLSB |
| Km. stand | 4220 km |
| Kenteken | 61-MK-PX |
| Carrosserie | Chopper |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Massa | 310 kg |
| Vermogen motor (kW) | 62 kW |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1745 cc |
Dealernaam
Trade collecting cars
Adres
Amethistweg 41
Postcode
2665NT
Plaats
Bleiswijk