Harley Davidson Sport Glide
107 FLSB
| Merk | Harley Davidson |
|---|---|
| Model | Sport Glide |
| Bouwjaar | 1 apr 2019 |
| Type | 107 FLSB |
| Km. stand | 28000 km |
| Kenteken | 49-MZ-DG |
| Carrosserie | Cruiser |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| Massa | 310 kg |
| Vermogen motor (kW) | 62 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1745 cc |
Dealernaam
Doornekamp Motorsport
Adres
De Wel 30
Postcode
3871MV
Plaats
Hoevelaken
| Merk | Harley Davidson |
|---|---|
| Model | Sport Glide |
| Bouwjaar | 1 apr 2019 |
| Type | 107 FLSB |
| Km. stand | 28000 km |
| Kenteken | 49-MZ-DG |
| Carrosserie | Cruiser |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| Massa | 310 kg |
| Vermogen motor (kW) | 62 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1745 cc |
Dealernaam
Doornekamp Motorsport
Adres
De Wel 30
Postcode
3871MV
Plaats
Hoevelaken