FUSO Canter
3C15 EURO 6 / SCHUIFZIJLEN / 1e EIGENAAR / 62.654 KM !! / AIRCO / 4.155 KG LAADVERMOGEN / 3-ZITS
| Merk | FUSO |
|---|---|
| Model | Canter |
| Bouwjaar | 14 sep 2017 |
| Type | 3C15 EURO 6 / SCHUIFZIJLEN / 1e EIGENAAR / 62.654 KM !! / AIRCO / 4.155 KG LAADVERMOGEN / 3-ZITS |
| Km. stand | 62654 km |
| Kenteken | 85-BJV-5 |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Bakwagen |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 3335 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
Dealernaam
Autobedrijf J. Ruinemans
Adres
Eesveenseweg 90
Postcode
8347JG
Plaats
Eesveen
| Merk | FUSO |
|---|---|
| Model | Canter |
| Bouwjaar | 14 sep 2017 |
| Type | 3C15 EURO 6 / SCHUIFZIJLEN / 1e EIGENAAR / 62.654 KM !! / AIRCO / 4.155 KG LAADVERMOGEN / 3-ZITS |
| Km. stand | 62654 km |
| Kenteken | 85-BJV-5 |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Bakwagen |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 3335 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
Dealernaam
Autobedrijf J. Ruinemans
Adres
Eesveenseweg 90
Postcode
8347JG
Plaats
Eesveen