Ford Tourneo Custom
340 2.5 PHEV L1H1 Titanium X
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Tourneo Custom |
| Bouwjaar | 26 feb 2026 |
| Type | 340 2.5 PHEV L1H1 Titanium X |
| Km. stand | 9 km |
| Kenteken | JVS-58-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2332 kg |
| Vermogen motor (kW) | 171 kW |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Gemiddeld verbruik | 1,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Bekleding | Skai |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| CO2-emissie | 99 g/km |
Dealernaam
Dekkerautogroep Ford Zaandam
Adres
Stormhoek 2
Postcode
1506SW
Plaats
Zaandam
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Tourneo Custom |
| Bouwjaar | 26 feb 2026 |
| Type | 340 2.5 PHEV L1H1 Titanium X |
| Km. stand | 9 km |
| Kenteken | JVS-58-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2332 kg |
| Vermogen motor (kW) | 171 kW |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Gemiddeld verbruik | 1,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Bekleding | Skai |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| CO2-emissie | 99 g/km |
Dealernaam
Dekkerautogroep Ford Zaandam
Adres
Stormhoek 2
Postcode
1506SW
Plaats
Zaandam