Ford Galaxy
2.5 Hybrid Titanium
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Galaxy |
| Bouwjaar | 31 okt 2022 |
| Type | 2.5 Hybrid Titanium |
| Km. stand | 55641 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1878 kg |
| Vermogen motor (kW) | 140 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| CO2-emissie | 149 g/km |
Dealernaam
Ford Sutherland Heerenveen
Adres
Kattebos 148
Postcode
8446DB
Plaats
Heerenveen
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Galaxy |
| Bouwjaar | 31 okt 2022 |
| Type | 2.5 Hybrid Titanium |
| Km. stand | 55641 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1878 kg |
| Vermogen motor (kW) | 140 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| CO2-emissie | 149 g/km |
Dealernaam
Ford Sutherland Heerenveen
Adres
Kattebos 148
Postcode
8446DB
Plaats
Heerenveen