Ford Edge
2.0 TDCI vignale ST-LINE.....
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | EDGE |
| Bouwjaar | 17 jul 2018 |
| Type | 2.0 TDCI vignale ST-LINE..... |
| Km. stand | 118976 km |
| Kenteken | G-433-DJ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1849 kg |
| Vermogen motor (kW) | 154 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 211 km/u |
| CO2-emissie | 152 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Thomas
Adres
Groenteweg 42a
Postcode
2525JT
Plaats
's-Gravenhage
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | EDGE |
| Bouwjaar | 17 jul 2018 |
| Type | 2.0 TDCI vignale ST-LINE..... |
| Km. stand | 118976 km |
| Kenteken | G-433-DJ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1849 kg |
| Vermogen motor (kW) | 154 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 211 km/u |
| CO2-emissie | 152 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Thomas
Adres
Groenteweg 42a
Postcode
2525JT
Plaats
's-Gravenhage