Ford Bronco
3.0 V6 Raptor
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Bronco |
| Bouwjaar | 21 okt 2025 |
| Type | 3.0 V6 Raptor |
| Km. stand | 100 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2243 kg |
| Vermogen motor (kW) | 307 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 10,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2956 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 161 km/u |
Dealernaam
Carway Amsterdam
Adres
Kuiperbergweg 31
Postcode
1101AE
Plaats
Amsterdam
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Bronco |
| Bouwjaar | 21 okt 2025 |
| Type | 3.0 V6 Raptor |
| Km. stand | 100 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2243 kg |
| Vermogen motor (kW) | 307 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 10,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2956 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 161 km/u |
Dealernaam
Carway Amsterdam
Adres
Kuiperbergweg 31
Postcode
1101AE
Plaats
Amsterdam