Ford Bronco
Sport BIG BEND AWD G.O.A.T
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Bronco |
| Bouwjaar | 30 dec 2022 |
| Type | Sport BIG BEND AWD G.O.A.T |
| Km. stand | 2500 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1473 kg |
| Vermogen motor (kW) | 135 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 10,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1500 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 161 km/u |
Dealernaam
Carway Amsterdam
Adres
Kuiperbergweg 31
Postcode
1101AE
Plaats
Amsterdam
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Bronco |
| Bouwjaar | 30 dec 2022 |
| Type | Sport BIG BEND AWD G.O.A.T |
| Km. stand | 2500 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1473 kg |
| Vermogen motor (kW) | 135 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 10,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1500 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 161 km/u |
Dealernaam
Carway Amsterdam
Adres
Kuiperbergweg 31
Postcode
1101AE
Plaats
Amsterdam