Ford Bronco
FORD , VOLLEDIG OPEN DAK, 4X4, NIEUWSTAAT, FULL OPTIONS, GRIJS KENTEKEN!
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Bronco |
| Bouwjaar | 9 aug 2022 |
| Type | FORD , VOLLEDIG OPEN DAK, 4X4, NIEUWSTAAT, FULL OPTIONS, GRIJS KENTEKEN! |
| Km. stand | 30519 km |
| Kenteken | VVG-22-R |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2132 kg |
| Vermogen motor (kW) | 224 kW |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2687 cc |
| Bekleding | Stof |
Dealernaam
CAR LINC
Adres
Bolderweg 1
Postcode
1332AX
Plaats
Almere
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Bronco |
| Bouwjaar | 9 aug 2022 |
| Type | FORD , VOLLEDIG OPEN DAK, 4X4, NIEUWSTAAT, FULL OPTIONS, GRIJS KENTEKEN! |
| Km. stand | 30519 km |
| Kenteken | VVG-22-R |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2132 kg |
| Vermogen motor (kW) | 224 kW |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2687 cc |
| Bekleding | Stof |
Dealernaam
CAR LINC
Adres
Bolderweg 1
Postcode
1332AX
Plaats
Almere