Ford B MAX
1.0 EcoBoost Style
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | B MAX |
| Bouwjaar | 31 jan 2017 |
| Type | 1.0 EcoBoost Style |
| Km. stand | 88500 km |
| Kenteken | ND-507-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1179 kg |
| Vermogen motor (kW) | 74 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 5 |
| Verbruik stad | 6,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 175 km/u |
| CO2-emissie | 114 g/km |
Dealernaam
Ford Sutherland Sneek
Adres
Kolenbranderstraat 5b
Postcode
8601VC
Plaats
Sneek
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | B MAX |
| Bouwjaar | 31 jan 2017 |
| Type | 1.0 EcoBoost Style |
| Km. stand | 88500 km |
| Kenteken | ND-507-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1179 kg |
| Vermogen motor (kW) | 74 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 5 |
| Verbruik stad | 6,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 175 km/u |
| CO2-emissie | 114 g/km |
Dealernaam
Ford Sutherland Sneek
Adres
Kolenbranderstraat 5b
Postcode
8601VC
Plaats
Sneek