Fiat Talento
2.0 MultiJet 146PK 2021 L2 DUBCAB 1eEIG NIEUWSTAAT NAVI CAMERA CRUISE AIRCO VELE EXTRA'S
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | Talento |
| Bouwjaar | 12 mei 2021 |
| Type | 2.0 MultiJet 146PK 2021 L2 DUBCAB 1eEIG NIEUWSTAAT NAVI CAMERA CRUISE AIRCO VELE EXTRA'S |
| Km. stand | 66029 km |
| Kenteken | VKJ-76-K |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1901 kg |
| Vermogen motor (kW) | 107 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Topsnelheid | 176 km/u |
| CO2-emissie | 150 g/km |
Dealernaam
Rothema Auto’s
Adres
Hoogschaijksestraat 37A
Postcode
5374EC
Plaats
Schaijk
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | Talento |
| Bouwjaar | 12 mei 2021 |
| Type | 2.0 MultiJet 146PK 2021 L2 DUBCAB 1eEIG NIEUWSTAAT NAVI CAMERA CRUISE AIRCO VELE EXTRA'S |
| Km. stand | 66029 km |
| Kenteken | VKJ-76-K |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1901 kg |
| Vermogen motor (kW) | 107 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Topsnelheid | 176 km/u |
| CO2-emissie | 150 g/km |
Dealernaam
Rothema Auto’s
Adres
Hoogschaijksestraat 37A
Postcode
5374EC
Plaats
Schaijk