Fiat Grande Panda
La Prima 44 kWh 118pk Automaat
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | Grande Panda |
| Bouwjaar | 30 jun 2025 |
| Type | La Prima 44 kWh 118pk Automaat |
| Km. stand | 20 km |
| Kenteken | HVK-20-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Bruin |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1415 kg |
| Vermogen motor (kW) | 83 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 132 km/u |
Dealernaam
Nefkens Eindhoven | Pietersbergweg
Adres
Pietersbergweg 25
Postcode
5628BS
Plaats
Eindhoven
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | Grande Panda |
| Bouwjaar | 30 jun 2025 |
| Type | La Prima 44 kWh 118pk Automaat |
| Km. stand | 20 km |
| Kenteken | HVK-20-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Bruin |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1415 kg |
| Vermogen motor (kW) | 83 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 132 km/u |
Dealernaam
Nefkens Eindhoven | Pietersbergweg
Adres
Pietersbergweg 25
Postcode
5628BS
Plaats
Eindhoven