Fiat Fiorino
1.3 MJ
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | Fiorino |
| Bouwjaar | 3 jan 2024 |
| Type | 1.3 MJ |
| Km. stand | 9695 km |
| Kenteken | VZT-19-R |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1210 kg |
| Vermogen motor (kW) | 59 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 4,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| CO2-emissie | 133 g/km |
Dealernaam
Hartgerink en Klomp B.V.
Adres
Opaallaan 22
Postcode
2132XT
Plaats
Hoofddorp
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | Fiorino |
| Bouwjaar | 3 jan 2024 |
| Type | 1.3 MJ |
| Km. stand | 9695 km |
| Kenteken | VZT-19-R |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1210 kg |
| Vermogen motor (kW) | 59 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 4,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| CO2-emissie | 133 g/km |
Dealernaam
Hartgerink en Klomp B.V.
Adres
Opaallaan 22
Postcode
2132XT
Plaats
Hoofddorp