Fiat Fiorino
1.3 MJ Basis
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | Fiorino |
| Bouwjaar | 22 jan 2021 |
| Type | 1.3 MJ Basis |
| Km. stand | 115671 km |
| Kenteken | VJF-68-Z |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1225 kg |
| Vermogen motor (kW) | 60 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 4,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| CO2-emissie | 138 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf van Bekkum
Adres
Rijksweg 49a
Postcode
1906BD
Plaats
Limmen
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | Fiorino |
| Bouwjaar | 22 jan 2021 |
| Type | 1.3 MJ Basis |
| Km. stand | 115671 km |
| Kenteken | VJF-68-Z |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1225 kg |
| Vermogen motor (kW) | 60 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 4,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| CO2-emissie | 138 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf van Bekkum
Adres
Rijksweg 49a
Postcode
1906BD
Plaats
Limmen