Fiat E Doblò
50 kWh 3-zits | CarPlay | cruise
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | E Doblò |
| Bouwjaar | 24 feb 2025 |
| Type | 50 kWh 3-zits | CarPlay | cruise |
| Km. stand | 13114 km |
| Kenteken | V-87-LJB |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1666 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 135 km/u |
Dealernaam
Scheers Bedrijfswagens
Adres
Van Galenweg 7
Postcode
5431LG
Plaats
Cuijk
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | E Doblò |
| Bouwjaar | 24 feb 2025 |
| Type | 50 kWh 3-zits | CarPlay | cruise |
| Km. stand | 13114 km |
| Kenteken | V-87-LJB |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1666 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 135 km/u |
Dealernaam
Scheers Bedrijfswagens
Adres
Van Galenweg 7
Postcode
5431LG
Plaats
Cuijk