Fiat Ducato
2.3 MJ 130PK L2H2 - EURO 6
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | Ducato |
| Bouwjaar | 4 feb 2020 |
| Type | 2.3 MJ 130PK L2H2 - EURO 6 |
| Km. stand | 119923 km |
| Kenteken | VFF-34-V |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1900 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 6,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2287 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| CO2-emissie | 166 g/km |
Dealernaam
Mazeland Automotive
Adres
Ekkersrijt 2008
Postcode
5692BA
Plaats
Son En Breugel
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | Ducato |
| Bouwjaar | 4 feb 2020 |
| Type | 2.3 MJ 130PK L2H2 - EURO 6 |
| Km. stand | 119923 km |
| Kenteken | VFF-34-V |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1900 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 6,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2287 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| CO2-emissie | 166 g/km |
Dealernaam
Mazeland Automotive
Adres
Ekkersrijt 2008
Postcode
5692BA
Plaats
Son En Breugel