Fiat 500e
Icon 42KWH | LED | Pano | Camera | Navi | Carplay | 17"
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | 500E |
| Bouwjaar | 6 okt 2021 |
| Type | Icon 42KWH | LED | Pano | Camera | Navi | Carplay | 17" |
| Km. stand | 52588 km |
| Kenteken | JXD-41-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1365 kg |
| Vermogen motor (kW) | 87 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Zeeuw Automotive
Adres
Ohmstraat 1
Postcode
3335LT
Plaats
Zwijndrecht
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | 500E |
| Bouwjaar | 6 okt 2021 |
| Type | Icon 42KWH | LED | Pano | Camera | Navi | Carplay | 17" |
| Km. stand | 52588 km |
| Kenteken | JXD-41-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1365 kg |
| Vermogen motor (kW) | 87 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Zeeuw Automotive
Adres
Ohmstraat 1
Postcode
3335LT
Plaats
Zwijndrecht