Fiat 124 Spider
1.4 MultiAir Turbo Automaat | Navigatie | Clima | CC | Leder | Stoelverwarming | 1e Eigenaar |
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | 124 Spider |
| Bouwjaar | 2 jul 2019 |
| Type | 1.4 MultiAir Turbo Automaat | Navigatie | Clima | CC | Leder | Stoelverwarming | 1e Eigenaar | |
| Km. stand | 86312 km |
| Kenteken | JFR-78-L |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1045 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 6,4 l/100km |
| Verbruik stad | 8,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 212 km/u |
Dealernaam
Oelers Automotive
Adres
Kelvinweg 3
Postcode
6101WT
Plaats
Echt
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Model | 124 Spider |
| Bouwjaar | 2 jul 2019 |
| Type | 1.4 MultiAir Turbo Automaat | Navigatie | Clima | CC | Leder | Stoelverwarming | 1e Eigenaar | |
| Km. stand | 86312 km |
| Kenteken | JFR-78-L |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1045 kg |
| Vermogen motor (kW) | 103 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 6,4 l/100km |
| Verbruik stad | 8,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 212 km/u |
Dealernaam
Oelers Automotive
Adres
Kelvinweg 3
Postcode
6101WT
Plaats
Echt