Ferrari SF90 Stradale
4.0 V8
| Merk | Ferrari |
|---|---|
| Model | SF90 Stradale |
| Bouwjaar | 12 apr 2021 |
| Type | 4.0 V8 |
| Km. stand | 18653 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Geel |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1570 kg |
| Vermogen motor (kW) | 735 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 6,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3990 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 340 km/u |
Dealernaam
VDM Cars Utrecht B.V.
Adres
Waterveste 2
Postcode
3992DB
Plaats
Houten
| Merk | Ferrari |
|---|---|
| Model | SF90 Stradale |
| Bouwjaar | 12 apr 2021 |
| Type | 4.0 V8 |
| Km. stand | 18653 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Geel |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1570 kg |
| Vermogen motor (kW) | 735 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 6,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3990 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 340 km/u |
Dealernaam
VDM Cars Utrecht B.V.
Adres
Waterveste 2
Postcode
3992DB
Plaats
Houten