Ferrari Roma
~Ferrari Munsterhuis~
| Merk | Ferrari |
|---|---|
| Model | Roma |
| Bouwjaar | 1 jun 2021 |
| Type | ~Ferrari Munsterhuis~ |
| Km. stand | 28804 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1472 kg |
| Vermogen motor (kW) | 456 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Cilinderinhoud | 3855 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 320 km/u |
Dealernaam
Munsterhuis Sportscars
Adres
Goudstraat 31-49
Postcode
7554NG
Plaats
Hengelo Ov
| Merk | Ferrari |
|---|---|
| Model | Roma |
| Bouwjaar | 1 jun 2021 |
| Type | ~Ferrari Munsterhuis~ |
| Km. stand | 28804 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1472 kg |
| Vermogen motor (kW) | 456 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Cilinderinhoud | 3855 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 320 km/u |
Dealernaam
Munsterhuis Sportscars
Adres
Goudstraat 31-49
Postcode
7554NG
Plaats
Hengelo Ov