Ferrari GTC4Lusso
T 3.9 V8 | DEALER ONDERHOUDEN | APPLE CARPLAY | CARBON INTERIEUR | LIFT | CAMERA | PASSENGER DISPLAY |
| Merk | Ferrari |
|---|---|
| Model | GTC4Lusso |
| Bouwjaar | 14 jul 2017 |
| Type | T 3.9 V8 | DEALER ONDERHOUDEN | APPLE CARPLAY | CARBON INTERIEUR | LIFT | CAMERA | PASSENGER DISPLAY | |
| Km. stand | 59400 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1840 kg |
| Vermogen motor (kW) | 449 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 11,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 16,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 8,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3855 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 320 km/u |
| CO2-emissie | 265 g/km |
Dealernaam
Autotron Exclusive
Adres
Graafsebaan 133
Postcode
5248NL
Plaats
Rosmalen
| Merk | Ferrari |
|---|---|
| Model | GTC4Lusso |
| Bouwjaar | 14 jul 2017 |
| Type | T 3.9 V8 | DEALER ONDERHOUDEN | APPLE CARPLAY | CARBON INTERIEUR | LIFT | CAMERA | PASSENGER DISPLAY | |
| Km. stand | 59400 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1840 kg |
| Vermogen motor (kW) | 449 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 11,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 16,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 8,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3855 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 320 km/u |
| CO2-emissie | 265 g/km |
Dealernaam
Autotron Exclusive
Adres
Graafsebaan 133
Postcode
5248NL
Plaats
Rosmalen