Ferrari F8 Spider
3.9 V8 HELE
| Merk | Ferrari |
|---|---|
| Model | F8 Spider |
| Bouwjaar | 24 jan 2022 |
| Type | 3.9 V8 HELE |
| Km. stand | 14862 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1400 kg |
| Vermogen motor (kW) | 530 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Cilinderinhoud | 3902 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 340 km/u |
Dealernaam
VDM Cars Utrecht B.V.
Adres
Waterveste 2
Postcode
3992DB
Plaats
Houten
| Merk | Ferrari |
|---|---|
| Model | F8 Spider |
| Bouwjaar | 24 jan 2022 |
| Type | 3.9 V8 HELE |
| Km. stand | 14862 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1400 kg |
| Vermogen motor (kW) | 530 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Cilinderinhoud | 3902 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 340 km/u |
Dealernaam
VDM Cars Utrecht B.V.
Adres
Waterveste 2
Postcode
3992DB
Plaats
Houten