Ferrari 488
3.9 GTB HELE | NL AUTO | CAPRISTO UITLAAT | ACHTERUITRIJCAMERA | LIFTING SYSTEEM | APPLE CARPLAY | BUMPY ROAD | SUBWOOFER | FULL FERRARI SERVICED
| Merk | Ferrari |
|---|---|
| Model | 488 |
| Bouwjaar | 15 apr 2016 |
| Type | 3.9 GTB HELE | NL AUTO | CAPRISTO UITLAAT | ACHTERUITRIJCAMERA | LIFTING SYSTEEM | APPLE CARPLAY | BUMPY ROAD | SUBWOOFER | FULL FERRARI SERVICED |
| Km. stand | 28800 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1475 kg |
| Vermogen motor (kW) | 492 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 11,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3902 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 330 km/u |
Dealernaam
Autotron Exclusive
Adres
Graafsebaan 133
Postcode
5248NL
Plaats
Rosmalen
| Merk | Ferrari |
|---|---|
| Model | 488 |
| Bouwjaar | 15 apr 2016 |
| Type | 3.9 GTB HELE | NL AUTO | CAPRISTO UITLAAT | ACHTERUITRIJCAMERA | LIFTING SYSTEEM | APPLE CARPLAY | BUMPY ROAD | SUBWOOFER | FULL FERRARI SERVICED |
| Km. stand | 28800 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1475 kg |
| Vermogen motor (kW) | 492 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 11,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3902 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 330 km/u |
Dealernaam
Autotron Exclusive
Adres
Graafsebaan 133
Postcode
5248NL
Plaats
Rosmalen