DS DS 7
Crossback E-Tense Bastille+
| Merk | DS |
|---|---|
| Model | DS 7 |
| Bouwjaar | 26 okt 2022 |
| Type | Crossback E-Tense Bastille+ |
| Km. stand | 60902 km |
| Kenteken | JVF-44-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1735 kg |
| Vermogen motor (kW) | 165 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 225 km/u |
| CO2-emissie | 31 g/km |
Dealernaam
Van Mossel Citroën Alkmaar
Adres
Helderseweg 55b
Postcode
1817BB
Plaats
Alkmaar
| Merk | DS |
|---|---|
| Model | DS 7 |
| Bouwjaar | 26 okt 2022 |
| Type | Crossback E-Tense Bastille+ |
| Km. stand | 60902 km |
| Kenteken | JVF-44-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1735 kg |
| Vermogen motor (kW) | 165 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 225 km/u |
| CO2-emissie | 31 g/km |
Dealernaam
Van Mossel Citroën Alkmaar
Adres
Helderseweg 55b
Postcode
1817BB
Plaats
Alkmaar