DS DS 7
E-Tense 300 4x4 Rivoli
| Merk | DS |
|---|---|
| Model | DS 7 |
| Bouwjaar | 30 apr 2023 |
| Type | E-Tense 300 4x4 Rivoli |
| Km. stand | 34235 km |
| Kenteken | KDX-98-S |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1811 kg |
| Vermogen motor (kW) | 221 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 235 km/u |
| CO2-emissie | 27 g/km |
Dealernaam
Wassink Autogroep Hengelo
Adres
Wegtersweg 4
Postcode
7556BR
Plaats
Hengelo
| Merk | DS |
|---|---|
| Model | DS 7 |
| Bouwjaar | 30 apr 2023 |
| Type | E-Tense 300 4x4 Rivoli |
| Km. stand | 34235 km |
| Kenteken | KDX-98-S |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1811 kg |
| Vermogen motor (kW) | 221 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 235 km/u |
| CO2-emissie | 27 g/km |
Dealernaam
Wassink Autogroep Hengelo
Adres
Wegtersweg 4
Postcode
7556BR
Plaats
Hengelo